O nas

Rożen – Skansen STOPKA to połączenie prostoty serwowania potraw, szybkości obsługi i malowniczej scenerii miejsca.

Karkówka bez kości, podawana prosto z rożna z dodatkiem sosów: czosnkowego lub chrzanowego, świeżym pieczywem i surówką stanowią niezastąpione doznania smakowe. Ręcznie przyrządzany i przyprawiany mieszanką przypraw szaszłyk z indyka, udo z kurczaka w chrupiącej skórce, czy kiełbasa jarmarczna, produkowana przez lokalnego wytwórcę na specjalne zamówienie – to kolejne nasze propozycje.

Całego klimatu dodaje fakt przygotowywania dań w oparciu o węgiel drzewny i stałe receptury, a Klient sam decyduje o ilości, wielkości i stopniu wysmażenia swojej porcji.

Możliwość konsumpcji w starych drewnianych saniach, w otoczeniu zabytkowych maszyn i urządzeń, w chacie krajeńskiej z XIXw. lub w głównym budynku lokalu z tarasem i mnóstwem staroci sprawia, że Rożen -Skansen STOPKA to miejsce wyjątkowe.

Zapraszamy!

O nas

Początkowo był to mały biznes rodzinny, który na przestrzeni ponad 20 lat funkcjonowania przerodził się w profesjonalny punkt gastronomiczny.
więcej...

Znajdź nas na

Facebook
YouTube

Formularz kontaktowy

Dane osobowe zbierane w tym formularzu są konieczne do obsłużenia Twojego zapytania, Służą jedynie Barbet s.c. na etapie wykonywania Twojego zlecenia.